BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size to system, który składa się z fotelika dla niemowlaka, fotelika dla starszego dziecka oraz bazy Isofix, kompatybilnej z obydwoma modelami. Dzięki zastosowaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań zarówno bezpieczeństwo podczas jazdy, jak i komfort użytkowania przeniesiony zostaje na znacznie wyższy poziom, a liczba klientów zadowolonych z takiego rozwiązania cały czas rośnie.

Innowacje w foteliku BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size

Zastosowanie niezwykle nowoczesnego pochłaniacza energii umieszczonego w bocznych częściach obudowy fotelika chroni najbardziej wrażliwe części ciała dziecka. Dzięki wykorzystaniu materiałów i konstrukcji o różnej elastyczności ochrona ta w sposób optymalny pochłania siły działające na małego pasażera podczas zderzenia.

Aby zapewnić niemowlętom maksymalną wygodę podczas podróżowania fotelikiem dodano do niego specjalną wkładkę, gwarantującą dziecku bardziej płaską pozycję w trakcie jazdy. Miękki, ale jednocześnie wspierający materiał pozwala na dodatkowe ustabilizowanie pozycji, dzięki czemu otulony maluch czuje się spokojnie i wygodnie.

Kiedy dziecko rośnie, nowoczesny zagłówek zapewnia mu także większy komfort poprzez większą przestrzeń wewnątrz, która jednak w żaden negatywny sposób nie wpływa na poziom bezpieczeństwa. Dzięki usunięciu oddzielnych poduszek dopasowanie fotelika do rosnącego dziecka jest także znacznie łatwiejsze, podobnie jak jego codzienna obsługa.

Czym charakteryzuje się fotelik samochodowy 0-13 kg – nosidełko dla noworodka BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size?

Jest to fotelik dostosowany do przewożenia najmłodszych dzieci, montowany tyłem do kierunku jazdy. Wyposażony jest w ergonomiczny pałąk oraz budkę przeciwsłoneczną z wywietrznikiem, który gwarantuje swobodny dostęp powietrza do dziecka. Magnesy, których celem jest utrzymywanie pasów ułatwiają wkładania oraz wyciąganie niemowlaka, maluch wewnątrz fotelika przypinany jest z kolei za pomocą 5-cio punktowej uprzęży.

Dzięki systemowi Isofix i nodze wspierającej wyposażonej w alarm dźwiękowy mamy pewność, że fotelik został zawsze prawidłowo zamontowany. Jest on także kompatybilny z wieloma wózkami dostępnymi na rynku, co znacznie ułatwia codzienne użytkowanie i przemieszczanie się z małym dzieckiem.

Więcej informacji: www.besafe.com.pl/produkt/izi-go-modular-x1-i-size

Comments are closed.