Dom Jaskółka 7 z garażem 2-ST to niewielki parterowy dom z w pełni funkcjonalnym poddaszem, doskonały dla rodziny dwa plus dwa lub dwa plus trzy. Łączy on w sobie tradycję i nowoczesność, dzięki czemu trafi w każdy gust. Dzięki przyjemnej dla oka fasadzie i eleganckiej bryle Jaskółka 7 z garaże 2-ST doskonale wpasuje się w każdą okolicę. Dom jest nie tylko elegancki, ale również energooszczędny.

Krótka charakterystyka domu Jaskółka 7 z garażem

Dom Jaskółka 7 z garażem 2-ST najlepiej sprawdzi się w przypadku rodziny liczącej maksymalnie pięć osób. Zwarta bryła domu kryta jest dwuspadowym dachem. Coraz częściej przeciętna polska rodzina posiada więcej niż jedno auto. W ramach projektu uwzględniono więc garaż aż na dwa samochody. Jaskółka 7 z garażem 2-ST posada funkcjonalne, proste, ale równocześnie przyjemne wnętrze.

Projekt podzielono tak, że na górze znajduje się strefa nocna, czyli sypialnie. Natomiast parter przeznaczono pod strefę dzienną. Projekt ten posiada również częściowo zadaszony taras, który w letnie dni może służyć jako miejsce na dodatkową jadalnię. Powierzchnię nad garażem można przeznaczyć pod strych lub dodatkowy pokój. Dom ogrzewany jest za pomocą kotła na paliwo stałe lub pieca gazowego.

Jaskółka 7 – kilka szczegółów technicznych

Jaskółka 7 z garażem 2-ST została wybudowana w klasycznej technologii murowanej. Dom posadowiony jest na stropach fundamentowych oraz ławach ze zbrojeniem i nie posiada podpiwniczenia. Ocieplenie wykonano za pomocą, grubego na 15 cm, styropiany grafitowego.

Dach oparty na więźbie krokwiowo-jętkowej zrobiony jest z drewna. Jaskółka 7 z garażem 2-ST, dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów budowlanych, jest bardzo ciepła i ma niski wskaźnik zapotrzebowania na energię pierwotną. Jest on znacznie poniżej dopuszczalnej przez prawo granicy. Pomimo zastosowania bardzo nowoczesnych technologi koszt budowy domu Jaskółka 7 z garażem 2-ST nie jest wysoki.

Zobacz projekt na: WybieramProjekt.pl/projekt-domu-jaskolka-7-z-garazem-2-st-jc92

Comments are closed.