Wybieramy podłogę

W trakcie wybierania podłóg mocno zastanawialiśmy się z żoną na co zwracać uwagę. Postanowiliśmy, że obok ładnego wyglądu podłoga musi być trwała, odporna na zalania, wycieranie oraz przede wszystkim musi spełniać wszystkie atesty. Padło na podłogi bambusowe.

Zwykłe panele podłogowe w mieszkaniu

Podłóg jest cała masa. Zwykłe panele podłogowe, podłogi drewniane, laminowane, no i w końcu bambusowe. Powiem szczerze, że te ostatnie najbardziej przypadły mi do gustu. Stało się tak, ponieważ naprawdę świetne wyglądają, oraz porównując np. z podłogami drewnianymi są w doskonałej cenie. To sprawia, że bardzo łatwo zdecydowaliśmy się z żoną właśnie na ten rodzaj pokrycia.

Podłogi bambusowe w pokoju dziecka

Oczywiście na uwadze mieliśmy cały czas naszego malucha, który jest ogromnym rozrabiaką. To sprawiło, że przez jakiś czas rozważaliśmy nawet zakup płytek imitujących drewno, jednak szybko od tego pomysłu odeszliśmy. Stwierdziliśmy bowiem, że płytki ceramiczne są zbyt zimne i mogą powodować przeziębienia u maluszka. W związku z tym wybór był już banalnie prosty i padł na podłogi bambusowe Domino.pl, które zdecydowanie zdeklasowały wszystko. Są solidne, piękne, tanie w porównaniu z naturalnym drewnem.

Podsumowując – jeśli zależy Ci na doskonałym wyglądzie i niskiej cenie podłóg, to zdecydowanie bambus jest tworzywem, które powinno spocząć na podłodze pokoju Twojego dziecka. Na pewno to najrozsądniejsza w tej chwili opcja.

Comments are closed.