Botox jest już dziś bardzo popularnym i mało inwazyjnym zabiegiem. Oczywiście ma swoich zwolenników i przeciwników. Ale w rękach dobrego specjalisty jest to zabieg bezpieczny. Dlatego w ostatnim czasie jakość wykonywania go, bardzo wzrosła. Usługa botox Kraków cieszy się dużym zainteresowaniem Klientek. Ale coraz częściej, również mężczyźni wykonują regularne wstrzykiwanie botoksu.

Problemy ze zmarszczkami

Zabieg niweluje lub znacznie spłyca tzw. kurze łapki, zmarszczki mimiczne, zmarszczki starcze i tzw. ”zmarszczki palacza”. Pozwala podnieść w górę mało atrakcyjnie wizualnie, opadające części twarzy np. łuk brwiowy czy policzki. Pomimo tego, że nie należy do tanich zabiegów, daje zdumiewające efekty.

Przed wstrzyknięciem botoksu nie trzeba wykonywać żadnych badań, jednak lekarz powinien przeprowadzić z nami krótki wywiad. Istnieją bowiem przeciwwskazania do nie wykonywania takiego zabiegu. Efekty po wstrzyknięciu botoksu są już widoczne po około 2-4 dobach.

Również  coraz częściej botoks jest wstrzykiwany w inne części ciała niż tylko twarz – na  szyi i dekolcie. Usługa botoksu w Krakowie wykonywana jest dla Klientów w różnym wieku.

Piękna i zdrowa skóra

Coraz chętniej korzystają z niej kobiety około 30-tego roku życia. Najczęściej jednak są to Panie po czterdziestce, lecz wszystko zależy od wyglądu twarzy. Jest jednak pewna grupa osób nie zadowolonych z botoksu, ale w rękach sprawnego i doświadczonego specjalisty, nie powinniśmy martwić się o skutki uboczne i mimikę twarzy.

Trzeba jednak pamiętać, że botoks to substancja chemiczna, popularnie zwana ”jadem kiełbasianym” nie wchłania się do organizmu. Choć jest to toksyna, to po kilku miesiącach nie ma po niej śladu w miejscach zastosowania. Usługa botoxu w Krakowie pozwala na cykliczne zabiegi wstrzykiwania.

Dlatego jeśli chcemy utrzymać efekty, trzeba powtórzyć wstrzyknięcie lub powtarzać je regularnie. Ten upiększający zabieg, pozwala cieszyć się gładką, napiętą skórą.

Źródło wiedzy i inspiracji:

http://leaclinic.pl/botox-krakow/

Comments are closed.