Czy nazwa skin booster jest rzeczą Ci obcą? Nie znasz się na zabiegach wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej? Jesteś świeżynką i po raz pierwszy wybierasz się do gabinetu na zabieg? Jeśli tak, to poznać metodę mezoterapii z użyciem skin booster już teraz. 

Skin booster – dlaczego piszemy o tej metodzie?

Metoda ta pozwala na dogłębny zabieg na skórze twarzy. Wnikanie w warstwy wyższe naskórka pozwala na niesamowite efekty. Kwesta rezultatów zależy od wielu czynników. Jednak z nich jest odpowiedni dobór skin booster do rodzaju twarzy. Nie zrobisz tego samodzielnie. Z pomocą kosmetologa dasz radę wybrać produkt o odpowiednim składzie. Aby było to możliwe specjalista przeprowadzi z Tb wywiad. Jego głównym celem jest poznanie oczekiwań oraz rozwianie wszelkich wątpliwości dot. zabiegu.

Oczekiwania, a możliwości dostosowania skin booster do twarzy

Aby klienta wyszła z salonu zadowolona musi znać swoje potrzeby. Na ich oparciu dobiera się odpowiedni skin booster do zabiegu. Oto kilka podstawowych potrzeb klientka, które skin booster może spełnić.

Nawilżenie skóry

To jeden z podstawowych problemów klientek. Brak nawilżenia jest dość trudny do opanowania. Wymaga stosowaniu wielu wskazówek. Czasem picie wody, dobór kremów oraz odpowiednia dieta nie wystarcza. Mamy styczność z czynnikami zewnętrznymi na które nie mamy wpływu. Jest to klimat, zmiany temperatury lub specyficzne środowisko pracy.

Wszystkie te powody nie da się zniwelować. Jednak zabieg mezoterapii z użyciem skin booster przywraca nawilżenie skóry. Preparat na bazie kwasu hialuronowego przywraca równowagę. W miejscach, gdzie nastąpiło wysuszenie naskórka z automatu mamy nawilżoną cerę. Proces ten nie zanika od razu. Nawilżenie skóry utrzymuje się przez klika miesięcy. Wszystko to zależy od ilość kwasu hialuronowego oraz stężeniu innych składników.

Spłycenie zmarszczek

Nawilżanie skóry to nie wszystko. Odpowiedni skin booster powoduje spłycanie zmarszczek i jest w tym mistrzem. Efekty działania podobne są do procesu nawilżania. Długotrwały efekt oraz skuteczność metody są zauważalne. Do wstrzykiwania używa się preparatu ze stabilizowanym kwasem hialuronowym. Wstrzykiwanie hialuronowego skin booster zwiększa pożądane działanie.

Jak wykonuje się zabieg skin booster na partie ciała?

Jeśli chodzi o procedury zabiegu to opis jest niezwykle prosty. Jednak samo wykonanie wymaga wiedzy kosmetologicznej. Po konsultacji z klientką następuje nałożenie preparatu znieczulającego. Następnie następuje wstrzykiwanie preparatu poprzez drobne nakłucia o głębokości 2-3mm.

Więcej przeczytasz na: https://medikapoland.pl/pl/content/98-skin-booster

Comments are closed.